Špičkově vybavená prádelna v Praze

Špičkově vybavená prádelna v Praze

Konkurenční výhoda naší prádelny je více než zřejmá – vybavení kvalitními moderními přístroji a profesionálním personálem. Fungujeme úspěšně od roku 2006 a v létě roku 2017 se přestěhovala do nových prostor. Našim zákazníkům nabízíme denn nebo noční závozy prádla. Každý den vypereme, usušíme a vymandlujeme více než 2 tuny prádla - především hotelového a restauračního textilu, froté z wellness a spa nebo uniforem hotelových zaměstnanců. Prádelna je vybavena profesionálními přístroji Miele Professional. Patří k nim čtyři pračky na 20kg a jedna menší na 10 kg prádla, čtyři odtahové sušičky s řízením zbytkové vlhkosti a kapacitou náplně 20-25 kg, dále jedna menší sušička na jemnější prádlo a profesionální mandl.

Pro koho pereme?

Pereme pro hotely, penziony, sauny a wellness centra

Nabízíme praní, žehlení i mandlování prádla (ložní prádlo, ubrusy, ručníky a utěrky) a také praní záclon či závěsů. Kapacitu naší prádelny nabízíme především pro hotely, penziony, ubytovny a restaurace. Díky našim pravidelným závozům, 24 hodin denně, máte vždy k dispozici potřebné množství prádla. Pro sauny a wellness centra nejčastěji pereme prostěradla, ručníky, osušky, župany a další prádlo. Prádlo jsme schopni vyprat a přivést do druhého dne, dle potřeby klienta.

Maximální šetrnost a výstupní kontrola

Jak šetříme vaše prádlo? Při praní nepoužíváme chemii, která má nejen negativní dopad na životní prostředí, ale také výrazně snižuje životnost prádla. Proto používáme prací prášek Ariel Professional.

Tím, že skládáme prádlo ručně, zajišťujeme oproti strojovému skládání výstupní kontrolu. S vaším prádlem tedy zacházíme maximálně šetrně a kontrolujeme každý kus.

 

Pereme pro hotely, penziony, sauny a wellness centra

Pro praní vašeho prádla používáme

profesionální techniku od Miele

Profesionální produkty od Miele šetrné k životnímu prostředí

Odpovědný přístup k životnímu prostředí patří k základním hodnotám Miele. Je ukotven ve všech oblastech podnikání této firmy.
Produkty Miele se vyrábějí s vysokým podílem recyklovatelných materiálů; ve výrobě jsou použity postupy šetrné ke zdrojům a ekologické pomůcky. V neposlední řadě znamená dlouhá životnost přístrojů Miele úsporu drahých surovin. Také při používání a přepravě mají přístroje Miele příkladnou ekologickou bilanci: nízká spotřeba vody a energie, efektivní programy, které umožňují hospodárné dávkování čisticích prostředků a procesních chemikálií. Všude, kde je to jen možné, používáme nové technologie a procesy šetrné k přírodním zdrojům.

Profesionální produkty od Miele šetrné k životnímu prostředí

Proč prát prádlo u nás

Pereme 24 hodin denně, 365 dní v roce, o svátcích bez příplatků, naší vlastní dopravou.​

Ruční skládání šetrné k prádlu zajišťující maximální výstupní kontrolu, žádná chemie = šetrné pro prádlo i životní prostředí, individuální přístup k zákazníkovi, zkušený personál a profesionální technika. Rozvoz naší vlastní dopravou.

Rámcové ceny

Rámcové ceny praní - hotely

ceny jsou uvedeny bez DPH

 

ručník

12,00

miniručník

6,50

žínka

5,50

osuška

14,00

župan

30,00

prostěradlo na jednolůžko

19,00

prostěradlo na dvoulůžko

30,00

cícha na peřinu

22,50

cícha na peřinu double

29,00

povlak na polštář

9,20

povlak polštář mini

6,50

koupelnová předložka - froté

11,80

utěrka (vyvářka)

8,00

ubrousky do 50 x 50

8,00

ubrus do 1 m

17,00

ubrus nad 1 m

25,00

ubrus nad 2 m

49,00

 

Svozové oblasti

Praha
Karlštejn
Liberec
Svozové oblasti

Kontaktujte nás